DreamChach

DreamChach — muzyczny projekt stworzony przez Tomasza Moskwę. To melodyjna, marzycielska elektronika, z reguły osadzona na tanecznych, skocznych, często połamanych bitach. Zanim ChaCha zaczął działać jako DreamChach, był beatboxerem
i perkusistą w kilku innych zespołach. Stąd wziął się duży nacisk na niebanalne konstrukcje bitów. W 2012 roku DreamChach dał się poznać jako Remixer, zdobywając wyróżnienie w konkursie na remix utworu promującego Męskie Granie.
29-go maja 2013 roku przy współpracy ze Swallow ukazała się jego debiutancka EP-ka
„Intro” wydana przez ostrowski label Osterdam Records. Z tej okazji powstał również klip do utworu „Never Call Me”, wyprodukowany przez śpiewającą w nim Swallow.
Krótko po tym na antenie radiowej Czwórki, w audycji Łukasza Napory został wyemitowany jego autorski godzinny Live Act. W grudniu 2013 roku również za pośrednictwem swojej macierzystej wytwórni Osterdam Records, wydał kolejną EP-kę „Double Color”.

Rok 2014 to dla niego okres wzmożonej pracy zarówno nad nowym materiałem, jak i nad remixami dla takich artystów jak: Rubber Dots (w utworze „Backemo”), Avtomat (w utworze „Iszoł Brat”) czy Baasch (w świetnie przyjętym utworze „Siamese Sister”).

 
Dyskografia:

DreamChach — Intro EP [OSTR 011] Osterdam Records 2013
DreamChach — Double Color EP [OSTR 014] Osterdam Records 2013

Linki:

https://www.facebook.com/dreamchach
https://soundcloud.com/dreamchach

©2012 Osterdam Records